Pomysł na prezent!   Pomysł na prezent to blog tworzony z myślą o osobach szukających idei na idealny prezent. W moim blogu piszę porady, podsuwam pomysły co może być prezentem dla konkretnej osoby lub jaki prezent wypada dać z okazji określonego święta. Mam nadzieję, że każdy znajdzie tutaj garść informacji które pomogą mu w wyborze idealnego prezentu.

~ Kaśka

 
 
 
 

 Spis pomysłów i porad co kupić na prezent dla ... lub z okazji ... [kliknij]

 
 
 
 
 

blog o prezentach . . .

Prezent ślubny

   Na pewno każdy z nas idąc na przyjęcie weselne ma bardzo podobny problem. Chodzi tutaj o kwestię tego, co można kupić Młodej Parze z okazji ich ślubu. Cóż, to dość istotny problem. Każdy z nas stara się bowiem wręczyć Młodej Parze wyjątkowy prezent. Przywiązujemy do tego olbrzymią wagę, bowiem nie chcemy, by nasz prezent stał się niepotrzebnym lub- co gorsza- powielanym także przez innych upominkiem. Na szczęście kwestia powtarzania się prezentów trochę się już ustabilizowała. A to dlatego, iż coraz bardziej popularne stają się również w naszym kraju, konstruowane przez Młodą Parę listy prezentów. Młodzi tworzą wykaz prezentów, które chcą dostać z okazji swojego święta. Takie listy są zresztą istotne nie tylko z punktu widzenia gości, którzy nie wiedzą, co kupić Młodej Parze. Listy prezentów są doskonałym sposobem na to, by Młodzi mogli sobie sami wybrać to, co będzie im potrzebne w ich wspólnym życiu, czy to, czego im na chwilę obecną brakuje.

Na takiej przykładowej liście prezentów ślubnych może znaleźć się praktycznie wszystko. Czasami Młodzi zadają sobie tyle trudu i sporządzają tak dokładne listy, że możemy na nich znaleźć nawet poszczególne adresy sklepów, w których można zakupić dane dobro. Jeśli mamy do czynienia z droższymi prezentami, to w zasadzie możemy umówić się z innymi członkami naszej rodziny, by wspólnie złożyć się na droższy prezent. W ten sposób możemy spełnić marzenia Młodej Pary. Możemy mieć wkład w zaopatrzenie ich przyszłego wspólnego domu. Każdy z nas wie, że sprzęty agd są bardzo potrzebne w naszym codziennym życiu. A dzięki takiej liście Młoda Para będzie mogła otrzymać upominki, których naprawdę potrzebuje.

Lista prezentów pozwala na uniknięcie częstych pomyłek i powtarzania się prezentów. Co jednak zrobić, jeśli Państwo Młodzi nie zdecydują się na przygotowanie jej? Cóż, wówczas będziemy musieli się niestety troszkę więcej napracować. Co zatem nadaje się na ślubny prezent? Cóż, można powiedzieć, że właściwie wszystko. Na pewno na okazję tę pasować będą zarówno kwiaty, jak i kosmetyki czy słodycze. Na pewno na miejscu będą różnorodne sprzęty agd czy rtv. Młodzi ucieszą się z prezentu w postaci wycieczki lub na przykład mebli. Tu jednak zawsze istnieje pewne ryzyko, że nasz prezent będzie taki sam jak rzecz, którą kupiła nasza ciocia czy dziadek. Warto zatem podpytać rodzinkę, co zamierzają kupić Młodym w prezencie ślubnym.
 

 
 

reklama:
Galeria obrazów

 
 
 

(c) 2010- Wszelkie prawa zastrzeżone - pomyslnaprezent.com. Mały prezent czy duże prezenty? Jaki jest idealny pomysł na prezent? Co dać na prezent dla kogoś lub z jakiejś okazji. Garść praktycznych pomysłów. Zapraszamy do lektury. [Kontakt z autorką]