Pomysł na prezent!   Pomysł na prezent to blog tworzony z myślą o osobach szukających idei na idealny prezent. W moim blogu piszę porady, podsuwam pomysły co może być prezentem dla konkretnej osoby lub jaki prezent wypada dać z okazji określonego święta. Mam nadzieję, że każdy znajdzie tutaj garść informacji które pomogą mu w wyborze idealnego prezentu.

~ Kaśka

 
 
 
 

 Spis pomysłów i porad co kupić na prezent dla ... lub z okazji ... [kliknij]

 
 
 
 
 

blog o prezentach . . .

Prezent dla narzeczonej

   Czym jest tak w ogóle prezent? Otóż prezent to fizyczny i namacalny dowód na to, że nam na kimś zależy. W ten sposób zdaje się myśleć zdecydowana większość osób, w tym w szczególności kobiet. W sumie, to trudno się dziwić. Każdy z nas lubi otrzymywać różnorodne dowody uznania. Są one szczególnie istotne, jeśli wyrażają miłość do naszej drugiej połówki. W tym przypadku osobą, którą chcemy obdarować, jest nasza narzeczona.

Myślę, że każdy facet marzy o tym, by swoją narzeczoną obdarować czymś naprawdę wyjątkowym. Taki prezent musi stać się dowodem miłości, jaką darzy się tę drugą wyjątkową osobę. To w pewnym sensie presja, jaką sami na siebie nakładamy. Stąd też bierze się wiele problemów w zakresie wyboru idealnego prezentu dla naszej wybranki. Dlatego też, drodzy panowie, postaram się Wam trochę doradzić w tym zakresie.

Prezent dla Twojej narzeczonej może być drogi, ale nie musi taki być. Jeśli masz ograniczony budżet, to doskonałym upominkiem mogą okazać się zwykłe kosmetyki. Każda kobieta lubi się malować, lub po prostu pielęgnować swoje ciało. Jeśli wiesz, jakich kosmetyków używa na co dzień, to zrób jej taki praktyczny prezent. Na pewno się ucieszy nie tylko nim samym, ale także faktem, iż doskonale wiesz, czego używa- czyli że się nią po prostu interesujesz. Podobnie doskonałym prezentem mogą okazać się jej ulubione perfumy. Każda kobieta ma swój ulubiony zapach. Uniwersalnym prezentem są oczywiście kwiaty. Jednak polecam Ci kupowanie bukietu w ostateczności, jak nie masz żadnego innego pomysłu. Kwiaty kobietom powinno dawać się bez okazji, lub jako dodatek do prezentu. Jeśli chcesz kupić same kwiaty, postaraj się, by były one efektowne i wytrzymały jak najdłużej.

Doskonałym prezentem dla narzeczonej może okazać się zakup jakiejś szałowej i seksownej bielizny. Tutaj jednak musimy znać zarówno gust jak i dokładne wymiary naszej wybranki. Tego rodzaju prezent powinien przy okazji być romantyczny. Z tym romantyzmem to niestety różnie bywa. Nie pomylę się zbytnio jeśli powiem, że niewielu panów ma duszę romantyków. Zatem jeśli chcecie sprawić swojej wybrance właśnie taki romantyczny prezent, który zapamięta na całe życie, to czytajcie dalej. Nie wierzcie przede wszystkim w hasła, że romantyczny prezent dla narzeczonej to przeżytek. Tego rodzaju prezenty nadają się doskonale na takie miłosne okazje. Takim romantycznym prezentem dla narzeczonej może okazać się na przykład romantyczna kolacja przy świecach. Najlepiej, jeśli miejscem odbywania się takiej romantycznej randki będzie jej ulubiona restauracja. Jeśli posiadamy umiejętności kulinarne, to możemy przygotować dla narzeczonej samodzielnie kolację. Wówczas musimy jeszcze zadbać o odpowiednią oprawę. W tym celu możemy zapalić zapachowe świeczki, przyciemnić lub zgasić całkiem światło- po prostu zbudować romantyczny nastrój. Zresztą, sami panowie wiecie najlepiej, co może sprawić radość Waszej partnerce. Dlatego też uruchomcie swoje szare komórki i pomyślcie o tym, czego tak naprawdę pragnie Wasza wybranka.

 
 

reklama:
Galeria obrazów

 
 
 

(c) 2010- Wszelkie prawa zastrzeżone - pomyslnaprezent.com. Mały prezent czy duże prezenty? Jaki jest idealny pomysł na prezent? Co dać na prezent dla kogoś lub z jakiejś okazji. Garść praktycznych pomysłów. Zapraszamy do lektury. [Kontakt z autorką]