Pomysł na prezent!   Pomysł na prezent to blog tworzony z myślą o osobach szukających idei na idealny prezent. W moim blogu piszę porady, podsuwam pomysły co może być prezentem dla konkretnej osoby lub jaki prezent wypada dać z okazji określonego święta. Mam nadzieję, że każdy znajdzie tutaj garść informacji które pomogą mu w wyborze idealnego prezentu.

~ Kaśka

 
 
 
 

 Spis pomysłów i porad co kupić na prezent dla ... lub z okazji ... [kliknij]

 
 
 
 
 

blog o prezentach . . .

Prezent dla kolegi

   Mówi się, że nie ma nic silniejszego od męskiej przyjaźni. Cóż, może coś w tym jest. Panowie mają to do siebie, że mimo wszystko trzymają się razem, posługując się czymś na kształt kodeksu przyjaźni. I chociaż może niewielu z nich się do tego jawnie przyzna, to takie koleżeńskie spotkania wiele dla nich znaczą. Tym bardziej jak przychodzi okazja, że trzeba któregoś ze swoich kolegów obdarować wyjątkowym prezentem, to dosłownie stają na głowie, by znaleźć właściwy upominek.

Panowie to przeważnie wzrokowcy. Dlatego też w ich przypadku sprawdzają się prezenty, które są na tyle charakterystyczne, że od razu przyciągają nasz wzrok. Poza tym panowie uwielbiają się chwalić swoimi „zdobyczami”. Dlatego też prezenty dla nich muszą być bardzo efektowne. Większość z nich uwielbia różnego rodzaju technologie i nowinki techniczne, dlatego też najlepiej, by taki prezent związany był w jakiś sposób na przykład z elektroniką. Nie jest trudno wpaść na pomysł, który spełnia powyższe wymagania. Nie będę Wam tutaj teraz wypisywać poszczególnych przykładów- jeśli Wasz kolega należy do tego typu mężczyzn, to na pewno w każdym sklepie z elektronicznymi gadgetami wybierzecie coś naprawdę fajnego.

Żeby nie generalizować to powiem, że są oczywiście jeszcze inne typy mężczyzn. Zresztą sami doskonale wiemy, jak różni od siebie mogą być nasi koledzy. Dokładnie w ten sam sposób różnić się będą pomysły na prezenty dla nich. Jeśli mamy do czynienia z typem sportowca, to powinniśmy mu oferować w prezencie różnorodne gadgety związane ze sportem. Doskonale sprawdzi się na przykład nowa piłka do kosza czy koszulka do trenowania. Jeśli jest muzykiem grającym na gitarze, możemy zakupić mu komplet nowych strun czy płytę z nagraniami jego ulubionego artysty. Jeśli jest zapalonym wędkarzem, to na pewno ucieszy się z nowego kompletu spławików. Pomysłów jest naprawdę wiele. Inspiracji do nich należy szukać przede wszystkim w zainteresowaniach naszego kumpla. Wówczas najłatwiej będzie nam dobrać właściwy dla niego prezent.

Większość moich kumpli na pewno ucieszyłoby się z prezentu, jakim jest skok na bungee. Skok na bungee dany w prezencie może sprawić komuś naprawdę wielką przyjemność, szczególnie wówczas, kiedy jesteśmy bardzo zajęci i ciągle powtarzamy sobie, że to bez sensu, że to pieniądze wyrzucone w błoto, a tak w ogóle to zupełnie nie mamy na to czasu. Taki prezent to wówczas nie tylko spełnienie marzeń, które niestety musieliśmy odkładać na bok z powodu różnych czynników, ale przede wszystkim niesamowite przeżycie, o którym się nie zapomina. A skoro mowa o kolegach, to żeby mu było raźniej, to można skoczyć razem z nim. Wówczas więzi koleżeństwa czy przyjaźni jeszcze bardziej zostaną pogłębione.

Tak więc moi drodzy, jeśli potrzebujecie prezentu dla kumpla, to najpierw zastanówcie się, jakim jest on człowiekiem i co go kręci. Wówczas na pewno dużo łatwiej będzie Wam podjąć trafną decyzję. A jeśli traficie doskonale w prezent, to myślę, że kolega spróbuje się Wam za to podobnie odwdzięczyć…

 
 

reklama:
Galeria obrazów

 
 
 

(c) 2010- Wszelkie prawa zastrzeżone - pomyslnaprezent.com. Mały prezent czy duże prezenty? Jaki jest idealny pomysł na prezent? Co dać na prezent dla kogoś lub z jakiejś okazji. Garść praktycznych pomysłów. Zapraszamy do lektury. [Kontakt z autorką]